óvodai weboldal keretrendszer

OVERVIEW

The web page ovoda.org currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have analyzed three pages inside the site ovoda.org and found seventy-six websites linking to ovoda.org. There are one contacts and addresses for ovoda.org to help you communicate with them. The web page ovoda.org has been on the internet for six hundred and ninety-nine weeks, twenty-five days, ten hours, and thirty-four minutes.
Addresses
Online Since
Feb 2011

OVODA.ORG TRAFFIC

The web page ovoda.org has seen a variation quantities of traffic in the past the year.
Traffic for ovoda.org

Traffic ranking (by month) for ovoda.org

Traffic ranking by day of the week for ovoda.org

OVODA.ORG HISTORY

The web page ovoda.org was registered on February 09, 2011. As of today, it is six hundred and ninety-nine weeks, twenty-five days, ten hours, and thirty-four minutes old.
REGISTERED
February

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

Főoldal Kovács Margit Óvoda - Győr

Kovács Margit Óvoda - Győr híre. Kedves érdeklődő, óvodaválasztás előtt álló Szülők! Szeretettel fogadunk minden érdeklődőt gyermekével együtt nyílt délelőttjeinken. Lehetőség nyílik ismerkedni az óvodai élettel, részt venni a játékokban, tevékenységekben, s közben tájékozódni azokban kérdésekben, amelyek felmerülnek óvodával, neveléssel kapcsolatosan.

Főoldal Napköziotthonos Óvoda - Mórahalom

Napköziotthonos Óvoda - Mórahalom híre. A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. törvény az ingyenes bölcsődei és óvodai gyermekétkeztetés kiterjesztése érdekében a 2015. szeptember 1-ejei hatállyal kibővíti a bölcsődében és az óvodában ingyenesen étkezők körét. Napköziotthonos Óvoda - Mórahalom híre.

Bemutatkozás Minta Óvoda - Budapest

óta fogadja a gyerekeket sokoldalú, szakképzett óvónők közreműködésével. Max 25 fős csoportokban differenciáltan valósulnak meg a foglalkozások. Jellemző a harmonikus, derűs, családias légkör, amelyben a gyermekek felszabadultan, jól érzik magukat. Lehetőség nyílik a szenzibilis, gátlásos, nehezen oldódó gyermek számára is a beilleszkedésre, képességei mélyebb kibontakoztatására. A napi tevékenységek során arra törekszünk, hogy egyensúlyb.

Bemutatkozás Gyermeksziget Napköziotthonos Óvoda

Hanyi-menti Közoktatási Intézmény Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda. Az évet mindig közös kirándulással zárjuk a szülőkkel. Óvodánkba mindenkit szeretettel várunk, mindig nyitva, bármikor betekintést nyerhetnek életünkbe.

Az óvoda bemutatása Csicsergő Óvoda Tenk

Óvodánk egy kicsi, tiszta, rendezett faluban található, Tenken, ami a 31-es főúton található Heves és Dormánd között. Épületünk régen kastély volt, melyet 1975-ben alakítottak át kétcsoportos óvodává. Vezető óvónő Balla Kálmánné, Incike óvónéni lett, nyugdíjba vonulása után Fehérné Nagy Julianna váltotta fel, aki haláláig itt dolgozott.

WHAT DOES OVODA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of ovoda.org Mobile Screenshot of ovoda.org Tablet Screenshot of ovoda.org

Szente Akos

Repce utca 18. VI/12

Gyor, -, 9024

HU

OVODA.ORG SERVER

Our parsers discovered that a single page on ovoda.org took two hundred and sixty-six milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider ovoda.org not secure.
216.227.216.190

NAME SERVERS

ns1.lunarbreeze.com
ns2.lunarbreeze.com

We found that this website is using the Apache server.

óvodai weboldal keretrendszer

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page ovoda.org has the following on the homepage, "Az okos és hatékony óvodai weboldal keretrendszer megfizethető áron! Ön olyan intézményvezető vagy szülő, aki szerint az óvodájuk számára szükség lenne egy modern, dinamikus, informatív weboldalra, ami könnyen kezelhető? Ha igen, akkor jó helyen jár! Nem szükséges több tíz- vagy százezer forintért weblapot készíttetni és nincs szükség különleges szaktudásra a weboldal szerkesztéséhez és tartalom feltöltéséhez! Az ovoda." We saw that the website also said " A célom az volt az ovoda."

ANALYZE SIMILAR WEBSITES

Szabadegyháza - Kincsem Óvoda

Hat óvónő, hat technikai dolgozó és egy karbantartó segíti munkánkat. Logopédus és gyógytestnevelő foglalkozik még gyermekeinkkel. Tornaszobával, kezdetleges étkezővel és fejlesztőcsoporttal rendelkezünk. 2015 Szabadegyháza Minden jog fenntartva.

ovoda.szodliget.hu

Azért látja ezt az oldalt, mert a domain-t még nem kötötték össze tárhely.

Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és A.M.I.

2 helyezés a karácsonyi Angyalgyár programban. 2 helyezés a karácsonyi Angyalgyár programban. Decemberben óvodánk részt vett a Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. Angyalgyár elnevezésű jótékonysági akciójában, amelynek fő célja a Karácsonykor egyedül ünneplő betegek, idősek, gyermekek megajándékozása volt. Az idei nevelési évben a Télapó érkezését az óvó.