minta ovoda.org

Bemutatkozás Minta Óvoda - Budapest

Minta Óvoda - Budapest

OVERVIEW

The web page minta.ovoda.org currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have analyzed ten pages inside the site minta.ovoda.org and found one website linking to minta.ovoda.org.

MINTA.OVODA.ORG TRAFFIC

The web page minta.ovoda.org has seen a variation quantities of traffic in the past the year.
Traffic for minta.ovoda.org

Traffic ranking (by month) for minta.ovoda.org

Traffic ranking by day of the week for minta.ovoda.org

óvodai weboldal keretrendszer

Az okos és hatékony óvodai weboldal keretrendszer megfizethető áron! Ön olyan intézményvezető vagy szülő, aki szerint az óvodájuk számára szükség lenne egy modern, dinamikus, informatív weboldalra, ami könnyen kezelhető? Ha igen, akkor jó helyen jár! Nem szükséges több tíz- vagy százezer forintért weblapot készíttetni és nincs szükség különleges szaktudásra a weboldal szerkesztéséhez és tartalom feltöltéséhez! Az ovoda. A célom az volt az ovoda.

WHAT DOES MINTA.OVODA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of minta.ovoda.org Mobile Screenshot of minta.ovoda.org Tablet Screenshot of minta.ovoda.org

MINTA.OVODA.ORG SERVER

Our parsers discovered that a single page on minta.ovoda.org took one thousand three hundred and twelve milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider minta.ovoda.org not secure.
216.227.216.190

SERVER OS AND ENCODING

We found that this website is using the Apache/2.2.24 (Unix) mod_ssl/2.2.24 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.6 server.

Bemutatkozás Minta Óvoda - Budapest

Minta Óvoda - Budapest

PARSED CONTENT

The web page minta.ovoda.org has the following on the homepage, "óta fogadja a gyerekeket sokoldalú, szakképzett óvónők közreműködésével." We saw that the website also said " Max 25 fős csoportokban differenciáltan valósulnak meg a foglalkozások." It also said " Jellemző a harmonikus, derűs, családias légkör, amelyben a gyermekek felszabadultan, jól érzik magukat. Lehetőség nyílik a szenzibilis, gátlásos, nehezen oldódó gyermek számára is a beilleszkedésre, képességei mélyebb kibontakoztatására. A napi tevékenységek során arra törekszünk, hogy egyensúlyb."

ANALYZE SIMILAR WEBSITES

musicpillS best music ever

Welcome to your new site! You can edit this page by clicking on the Edit link. This is just a short excerpt for the about page. This is just a short excerpt for the contact page. Front Page One Text Widget. Front Page Two Text Widget. Front Page Three Recent Posts Widget.

ВЗГЛЯД ИЗ-ЗА ПОЛЯРНОГО КРУГА

Ключ к северу лежит там, где никто не ищет. Ключ к северу ждет между биениями сердца. Пусть текст этого документа, пока побудет здесь. Меморандум о гарантиях безопасности в связи с присоединением Украины к Договору о нераспространении ядерного оружия. Правительством Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии,. Правительством Соединенных Штатов Америки,.

ReviewStudio

Warning This browser is not supported. Use of this application requires an HTML5 compliant browser. The following browsers are supported Chrome, Firefox, Safari 6 , Internet Explorer 10 .

Óvodás lettem!

Emlékezetes élményben volt részem egyik reggel. Egy édesanya sietős léptekkel ment át az iskola udvarán, gyakran hátrafordulva, mosolyogva integetett, köszöngetett kis elsős gyermekének, aki az osztály ablakából tett ugyanezt. Hogy sikerült az iskolakezdés? Sikerült a fiadnak megszokni az új környezetet? Igen, nagyon is! Csak még a reggeli búcsú kicsit nehéz? Jellemzően 9 órá.